39 thoughts on “APPLE A1538 iPad Mini 4 Ekran Değişimi 🇹🇷”

 1. İyi günler benim kullandığım telefon Iphone 6s plus ve geçen aylarda tam ahizenin olduğu yerin biraz aşağısına bardak düştü ve orası yuvarlak bir şekilde kırıldı iç aksamını görebiliyorum. Ve tam ekranla birleşme yerine düştüğü için telefon 10 dakika kullanımdan sonra aşırı sıcaklara ulaşıyor ve halk tabiri ile mürekkep akması oluşuyor. Parmağımla bastırıp ısısını aldığım zaman tekrar düzeliyor veya üflediğim zaman sorum şudur; iç ekran kırılmış olabilir mi? 2. Bu kadar ısınması dış ekran değiştinde hala devam eder mi? Mürekkep akması sıcaklığa bağlı!
  İşini en temiz yapan GSM iletişime şimdiden teşekkürler.

 2. Yakışıklı işler, yakışıklıdan
  Elinize sağlık
  Ben böyle nizamlı çalışan insanlara hayranım
  Ancak kazıma işlemi esnasında işkence çektim

 3. Hocam Merhablar Galaxy A6s Kullanıyorum Yaklaşık 2Ay Önce Aldım 3300Mah Batarya Kapasitesi Mevcut Günde 1 Kez Şarj ediyorum Test Ettim Ve Şarj Tam 7 Veya 8 Saat Götürüyor Geceleri Olsun Gündüzleri Olsun Çok Aktif Bir Şekilde Kullanmaktayım PUBG MOBILE YouTube Google Vs Uygulamarı Aktif Kullanıyorum… acaba Nekadar Götürebilir Bu Şekilde????

 4. Gsm iletsim slmlar yurtfisindan note 8 orjinal ekran aldim fakat bartinda temiz montaj yapacak is yeri bulamadim acaba siz montaj yapabilirmisiniz kac tl ucret tutar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *